K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Privátní filtr KENSINGTON MagPro™ pro notebook 15,6“ (16:10), dvousměrný, magnetický, odnímatelný (K55255WW)

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Kensington
Kód: KENS136
P/N: K55255WW
Dostupnost: 2 kusy
2 066,68 Kč s DPH

Magnetický Kensington MagPro™, ochranný filtr pro notebooky 15.6“ (16:10) Hlavní benefity

 • Úzké magnetické lišty umožňují rychlé a snadné připevnění a sejmutí filtru pro ochranu při blikání. Notebook lze zavřít a přepnout do režimu spánku, aniž by byla odjímana ochranu před pohledem.

 • Vhodné pro displeje s tenkým rámem a Edge-to-Edge-Display s neomezeným viděním a vybrání pro webkameru.

 • Zorný úhel orientovaný na soukromí snižuje zorné pole na ±30 °, čímž chrání informace na obrazovce před zvědavými pohledy a snižuje riziko narušení ochrany údajů.

 • Modrý filtr odlehčuje oči a snižuje riziko přerušení přirozeného spánkového rytmu tím, že odfiltruje až 30 % škodlivých modrých paprsků v notebooku.

 • Antireflexní vrstva snižuje oslnění vnějších zdrojů světla (např. slunečních paprsků) a zajišťuje lepší srozumitelnost obrazu.

 • Oboustranně použitelné povrchy poskytují matný povrch pro snížení oslnění a otisků prstů a lesklou stranu pro jasnější pohled na monitor.Privátní filtr KENSINGTON MagPro pro notebook 15,6" (16 : 10), dvousměrný, magnetický, odnímatelný
Jak zabránit tomu, aby vás špehoval kolega v práci či okolí, když se rozhodnete pracovat v oblíbené kavárně? Je to jednoduché – stačí použít odnímatelný privátní filtr Kensington. Dokáže totiž omezit zorné pole displeje na 30°, a tím vystavit stopku zvědavým očím. V této verzi je přitom navržen pro 15,6" notebooky s poměrem stran 16 : 10 a vyniká systémem magnetického upevnění MagPro pro snadnou manipulaci dle potřeby.
Není to ale ani zdaleka jediná přednost tohoto privátního filtru. Kensington totiž využil také speciální provedení účinně minimalizující odlesky a zlepšující čitelnost, stejně jako použil speciální vrstvu, která potlačuje negativní vyzařování modrého světla, jež unavuje naše oči, až o 30 %, abyste se i po hodinách práce cítili krásně odpočatí. 
Klíčové vlastnosti:

 • Omezení zorného pole na 30° pro vaše soukromí

 • Systém magnetického upevnění Mag Pro

 • Pro 15,6" notebooky s poměrem stran 16 : 10

 • Redukce nežádoucího modrého světa

 • Provedení účinně minimalizující odlesky a zlepšující čitelnost
 
Vystaví stopku zvědavým očím! 
Omezení zorného pole pro vaše soukromí
Privátní filtr Kensington představuje skvělou pro ochranu vašeho soukromí. Zužuje totiž zorné pole obrazovky na 30°, takže ochrání dění na displeji před zvědavci.
 

  
Magnetické upevnění MagPro
Velkou výhodou tohoto filtru je magnetické upevnění MagPro pro snadné nasazení/sundání filtru soukromí dle potřeby.
 

  
 


Provedení minimalizující odlesky
Tato verze se pyšní i provedením, jež velmi účinně redukuje nepříjemné odlesky, aby byl displej vašeho notebooku dokonale čitelný za všech podmínek – i v silně prosvětlených místnostech, venku atp.
Redukce nežádoucího modrého světa
Díky speciální vrstvě tento privátní filtr potlačuje i negativní vyzařování modrého světla, jež unavuje naše oči, až o 30 %. To znamená, že se díky němu budete cítit odpočatí i po hodinách práce u počítače.
Oboustranné provedení
Zásluhou oboustranného provedení můžete snadno volit z matné/lesklé povrchové úpravy, jak vám to vyhovuje.
Podobné zboží