K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím
 • Kingston SSD 7680GB ext. disk. IronKey VP 80 XTS-AES
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 8

Kingston SSD 7680GB ext. disk. IronKey VP 80 XTS-AES

Záruka: 60 měsíců
Výrobce: KINGSTON
Kód: HDKG0308
P/N: IKVP80ES/7680G
Dostupnost: Není skladem
21 241,26 Kč s DPH

Hardwarové šifrování pro ochranu datHardwarové šifrování pro ochranu dat


 
 
 
Externí SSD disk IronKey Vault Privacy 80

Větší náhled
 

Externí SSD disk Kingston IronKey Vault Privacy 80Certifikace FIPS 197 a 256bitové šifrování XTS-AESExterní SSD disk Kingston IronKey Vault Privacy 80 je první inovativní hardwarově šifrovaný externí SSD disk firmy Kingston s dotykovou obrazovkou pro ochranu dat. VP80ES chrání proti útokům hrubou silou a útokům BadUSB s digitálně podepsaným firmwarem. Ochrana před útoky hrubou silou šifrovaně vymaže disk, pokud jsou ve výchozím nastavení 15×1 za sebou nesprávně zadána hesla správce a uživatele. Disk má certifikaci FIPS 197 s 256bitovým šifrováním XTS-AES využívajícím certifikovaný bezpečnostní mikroprocesor Common Criteria EAL5+ (CC EAL5+) a je v souladu s TAA.Se stejně přirozeným odemykáním jako u chytrého telefonu a jednoduchými přenosy souborů přetažením je VP80ES vytvořen tak, abych chránil data a zároveň byl přívětivý k uživateli. Díky intuitivní barevné dotykové obrazovce a možnosti více hesel (správce a uživatel) s režimy číselného kódu PIN nebo přístupového hesla, je Vault Privacy 80ES lepší než používání internetu a cloudových služeb k ochraně dat.Ať už jde o důležité firemní informace, klientské dokumenty nebo obrázky a videa ve vysokém rozlišení, disk je ideální pro všechny od malých a středních podniků (SMB) až po tvůrce obsahu. Disk se dodává se dvěma kabely pro připojení k USB 3.2 Gen 1 - s konektorem USB typu C®2 na typ A a s typem C na typ C pro snadné propojení s počítači a dalšími zařízeními. VP80ES je dokonalým společníkem, když potřebujete zabezpečená data a obsah v terénu nebo na cestách. Nabízí vysokou produktivitu ve snadno přenosném provedení do dlaně vaší ruky.Správce může povolit uživatelské heslo a nastavit možnosti zabezpečení, jako je konfigurace požadavků na heslo nastavením maximálního počtu sdílených pokusů, minimální délky hesla 6–64 znaků a alfanumerických pravidel pro hesla. Navíc můžete využít znak „mezera“, který usnadňuje zapamatování přístupového hesla jako seznamu slov, zapamatovatelného citátu nebo textu z oblíbené písně. Nebo můžete použít k odemčení disku číselník pro zadání kódu PIN stejně jako u mobilního zařízení a omezit počet neúspěšných pokusů o přihlášení a frustraci klepnutím na tlačítko oka pro zobrazení zadaného hesla.Přidanou funkcí pro případ zapomenutí uživatelského hesla je heslo správce, které lze použít pro přístup k datům a obnovení přístupu uživatele.
 • Certifikace FIPS 197 s 256bitovým šifrováním XTS-AES

 • Jedinečná intuitivní dotyková obrazovka

 • Možnost použití více hesel (správce/uživatel) a režimů kódu PIN/hesla

 • Konfigurovatelná pravidla pro hesla

 • Duální režimy pouze pro čtení (ochrana proti zápisu) pro ochranu proti malwaru
Zabezpečení s certifikací FIPS 197 s 256bitovým šifrováním XTS-AESVestavěná ochrana proti BadUSB, útokům hrubou silou a certifikovaný zabezpečený mikroprocesor Common Criteria EAL5+3.
Jedinečná intuitivní dotyková obrazovkaSnadná ochrana dat prostřednictvím intuitivní, uživatelsky přívětivé barevné dotykové obrazovky.
Možnost použití více hesel (správce/uživatel) a režimů kódu PIN/heslaMožnost použití více hesel pro obnovu dat s přístupem správce.
Konfigurovatelná pravidla pro heslaSpráva počtu pokusů o zadání hesla, minimální délka hesla 6–64 znaků a pravidla pro numerická nebo abecední hesla.
Rozšířené možnosti zabezpečeníNastavitelný automatický časový limit pro uzamčení disku, náhodné rozložení dotykové obrazovky a bezpečné vymazání disku pro vymazání všech hesel a šifrovacího klíče.
Nastavení duálního režimu pouze pro čtení (ochrana proti zápisu)Ochrana proti bezpečnostním hrozbám z narušených systémů s využitím dvou úrovní funkce pouze pro čtení.

 1. Ochrana proti útoku hrubou silou s šifrovaným vymazáním po 10–30 pokusech o zadání hesla.

 2. USB Type-C® a USB-C® jsou ochranné známky asociace USB Implementers Forum.

 3. Hardwarová certifikace s vestavěnými ochrannými mechanismy navrženými k ochraně proti vnější manipulaci a fyzickým útokům.


Podobné zboží