K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Fujifilm Instax Pal White

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FujiFilm
Kód: DFFUIN074
P/N: 16812546
Dostupnost: 3 kusy
1 399,37 Kč s DPH
Tento nový kompaktní digitální fotoaparát se vejde do dlaně a odesílá fotografie přes Bluetooth přímo do vašeho telefonu do speciální mobilní aplikace INSTAX Pal. Poté si své oblíbené snímky můžete kdykoli vytisknout pomocí jakékoli tiskárny z řady INSTAX Link* nebo pomocí instantních hybridních fotoaparátů INSTAX mini Evo a INSTAX mini LiPlay. Díky tomu můžete tisknout ve všech formátech INSTAX filmů, které preferujete - mini, SQUARE nebo WIDE. S pomocí INSTAX Pal lze také vytvářet digitální snímky INSTAX, které si uložíte do smartphonu a následně je můžete sdílet na sociálních sítích.

Kapesní digitální fotoaparát umožňuje jednoduše pořizovat snímky jednou rukou a díky širokoúhlému objektivu je ideální i pro skupinové fotografie. Tím však výčet jeho zajímavých funkcí nekončí.

Focení na dálku pomocí speciální aplikace pro telefony umožňuje tato funkce uživatelům být součástí foceného snímku. Stačí v aplikaci ve smartphonu zkontrolovat kompozici snímku ještě před pořízením fotky pomocí INSTAX Pal.

Intervalové snímání umožňuje uživateli pořizovat souvislé snímky v třísekundových intervalech, které lze následně upravovat v aplikaci a vybrat z nich ten nejlepší záběr.

INSTAX Animation spojuje více obrázků do jednoho videa podobně jako knížky flipbook, které simulují iluzi pohybu. Pokud uživatel zvolí funkci INSTAX Animation, vytiskne se fotka INSTAX s QR kódem. Naskenováním QR kódu se animované video přehraje.

Režim L [Link] umožňuje uživatelům připojit INSTAX Pal přímo k tiskárně řady INSTAX Link přes Bluetooth. Snímky se pak stejně jako u dalších instantních fotoaparátů INSTAX automaticky vytisknou ihned po pořízení.

Víceúčelový odnímatelný kroužek lze použít jako praktické poutko, jednoduchý hledáček nebo jako stojánek fotoaparátu při focení na dálku.

Podobné zboží