K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Fujifilm Instax mini 99, černý

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FujiFilm
Kód: DFFUIN073
P/N: 16823519
Dostupnost: 3 kusy
4 292,48 Kč s DPH
Model MINI 99 je vybaven voličem barevných efektů v podobě otočného kolečka. To nabízí hned šest různých efektů - Faded Green, Warm Tone, Light Blue, Soft Magenta, Sepia a Light Leak - které uživateli umožňují jednorázově přizpůsobit, vytvořit a upravit unikátní snímek. Funkce Color Effect, řízená LED světly uvnitř fotoaparátu, exponuje zvolenou barvu na instantní film INSTAX MINI a vytváří požadovaný efekt na vytištěné fotce ve formátu INSTAX MINI.

Fotoaparát MINI 99 nabízí také nový manuální přepínač vinět, který najdete na krytu fotoaparátu. Lze jej použít k přidání uměleckého stínového rámečku kolem fotky. Režim manuální vinětace zúží clonu objektivu, čímž se omezí množství periferního světla. Výsledkem je snímek s tmavšími okraji fotky, který poutá pozornost diváka k jejímu středu.

Další funkce produktu INSTAX MINI 99:
Ovládací kolečko jasu: Tato funkce nabízí pět různých úrovní jasu: nastavení Light ("L+") označuje nejjasnější expozici, nastavení "L", "D" a "N" nabízí normální rozsah jasu a nastavení Dark ("D-") představuje nejtmavší dostupnou úroveň jasu.

Režimy snímání: Různé režimy fotografování zvyšují uživatelský komfort. Režim Indoor je určen pro snímání za horšího osvětlení. Sportovní režim zvyšuje rychlost závěrky a umožňuje pořídit dokonalý akční snímek. Režim dvojité expozice umožňuje uživateli spojit dva snímky do jednoho a režim Bulb zvyšuje množství světla propouštěného při focení a vytváří na analogové fotce jasnější efekt.

Režimy krajina, standard a makro jsou snadno dostupné nastavením voliče objektivu. Režim Krajina zaostřuje na objekty umístěné ve vzdálenosti více než 3 metry. Režim Makro se hodí pro detailní záběry a selfie na vzdálenost 0,3 až 0,6 metru. Pro focení na vzdálenosti od 0,6 metru do 3 metrů je zase vhodný režim standard.

Samospoušť: pomáhá vytvořit dokonalý skupinový snímek. Ovládání blesku fotoaparátu MINI 99 zahrnuje automatický režim s výplní (blesk se aktivuje vždy bez ohledu na osvětlení), odstranění efektu červených očí nebo možnost vypnutí blesku v závislosti na světelných podmínkách.

Úchyt a držák na stativ: Kvůli co nejlepší stabilitě při focení i v akčních situacích se MINI 99 dodává s držákem na stativ, který po připevnění k fotoaparátu slouží také jako držadlo fotoaparátu (stativ se prodává samostatně).

Současně s uvedením fotoaparátu INSTAX MINI 99 byl představen také nový instantní film formátu INSTAX MINI s názvem PHOTO SLIDE. Tento nový film čerpá inspiraci z motivů zobrazených na fotofilmech.

Film used
FUJIFILM INSTAX MINI Instant Film (sold separately)

Photo picture size
62 mm × 46 mm

Lens
Retractable lens, 2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7

Viewfinder
Real image finder, 0.37×, with target spot
Features parallax correction function for Macro Mode

Shooting range
Manual 3-point switching type (0.3m to 0.6m/0.6m to 3.0m/3.0m to beyond)
Shooting range: 0.3m to beyond

Shutter
Programmed electronic shutter 1.8 to 1/400 seconds.
Bulb Mode (opening time max. 10 seconds)
Shutter button (vertical shooting / horizontal shooting)

Exposure control
Automatic: LV 5.0 to 14.8 (ISO 800)
Exposure compensation (shading control): –5/3EV, –2/3EV, +2/3EV, +1EV

Film developing time
Approx. 90 seconds (varies depending on the ambient temperature)

Flash
Automatic flash (automatic light adjustment)
Indoor mode (slow synchro flash), Fill-in flash, Flash off, Red-eye removal, Charging time: within 6.5 seconds (when using a fully-charged battery), Effective flash range: 0.3 m to 2.7 m

Power supply
Battery NP-70S (1 piece), capacity: approx. 10 INSTAX mini film packs (depends on usage conditions)

Auto power off time
After 5 minutes

Built-in self timer
Electronic operating time: approximately 10 seconds

LCD
LCD display shooting modes (Indoor, Sports, Double exposure, Bulb)
Flash control mode, Self-timer mode, Battery level, Color effect
Film counter (remaining number of shots left)

Other
Tripod mount, Manual Vignette Switch

Dimensions
103.5 mm × 117.5 mm × 60.0 mm (excluding protrusions)

Weight
340 g (without battery, shoulder strap, and film)

Podobné zboží