K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Brita Maxtra Plus 8 ks Pure Performance filtrační patrony

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Brita
Kód: BRIT07-08
P/N: Brita Maxtra Plus 07-08
Dostupnost: 4 kusy
899,01 Kč s DPH
Brita Maxtra Plus Pure Performance - nahrazují předchozí model filtr Maxtra Plus a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita.Díky většímu množství uhlíku bude vaše filtrovaná voda ještě chutnější než doposud.

Výhody Maxtra Plus Pure Performance jsou v použití aktivního uhlíku ze skořápek kokosových ořechů. Nová filtrační patrona obsahuje více aktivního uhlí, které uzavírá chlór a další látky ovlivňující chuť a vůni vody.

Super jemné sítko navíc zachycuje drobné částice z potrubí, aby jste pili skutečně jen čistou pitnou vodu.Filtry prodloužují životnost vašich domácích spotřebičů díky spolehlivé filtraci vodního kamene.

chlór, pesticidy, herbicidy, zbytky léčiv a další organické znečišťující látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy. Pryskyřice odstraňuje dočasnou tvrdost, která způsobuje vodní kámen. Také významně snižuje množství kovů, jako je měď a olovo nacházející se ve vodě. Filtrační směs dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a růstu bakterií.Filtry Brita Maxtra Plus Pure Performance jsou k dostání také po více kusech.Balení filtrů nemusí odpovídat uvedenému obrázku, foto je pouze ilustrační.

Tento produkt nelze po otevření z hygienických důvodů vrátit do 14 dnů.

Podobné zboží