K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím
  • Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor
  • hfghfgh.jpg

Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Xiaomi
Kód: XIAM0014
P/N: 6934177702709
Dostupnost: 5 kusů
389,01 Kč s DPH

 Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor Přesné měření pokojové teploty a vlhkosti může být výraznou pomocí pro lidi, kteří si potrpí na komfort, nebo mají děti a domácí mazlíčky. Senzor teploty a vlhkosti monitorujeváš domov a vy si stav můžete podívat jak na samotném zařízení, tak v mobilní aplikací. 

  SPÁROVÁNÍ S APLIKACÍ Je jednoduché a jen ve dvou krocích.1.Nainštalujete si Mi Home aplikaci (pokud ji ještě nemáte), zvolíte přidat zařízení nebo kliknete na Mi Home Bluetooth Hygrothermograph na straně zařízení, zadejte rozhraní připojení2.Podle průvodce, podržte 2 sekundy tlačítko na zadní straně zařízení, dokud začne blikat Bluetooth ikona APLIKACEPo spárování s aplikací můžete na svém smartphone vidět teplotu a vlhkost ve vaší domácnosti z kteréhokoliv koutu světa.Aplikace vás například i upozorní, pokud dojde k vysokým anomáliím.  

 BATERIETermostat je poháněn jednou AAA baterií po dobu jednoho roku. Samozřejmě se však může lišit podle různých druhů baterií.Na displeji se vám bude po celou dobu ukazovat zbývající baterie, takže ji můžete v předstihu vyměnit a nezůstat tak bez této skvělé vychytávky ani den! MĚŘENÍZabudovaný vysokocitlivým senzor teploty a vlhkosti zajišťuje precizní měření maximální odchylkou 0,1° a 0,1%. SPECIFIKACE:
  • Značka: Xiaomi

  • Váha: 43g

  • Rozměry: 6.08 x 6.08 x 2.25 cm

  • Konektivita: Bluetooth


Podobné zboží