K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím
  • SnapCam 360 - 360° kamera
  • obr

SnapCam 360 - 360° kamera

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: OEM
Kód: ACDOD007
P/N: 4894478012902
Dostupnost: 1 kus
Ruční 360° kamera – natočte svět ze svého úhlu pohledu. 8MP CMOS Sensor, Full HD video, F2,0, sekvenční fotografie, časosběrné video i foto, kapesní velikost, WIFI, živý náhled, LCD displej, kontrola pomocí aplikace, vyměnitelná baterie.
1 290,01 Kč s DPH
ACDOD007
SnapCam 360 - 360° kamera

SnapCam 360 je zcela novým způsob, jakým je možné zachytit vaše drahocenné chvíle a vzpomínky v 360° formátu pouhým jediným kliknutím. Snímky dále můžete sdílet s přáteli!

Ovládání kamery SnapCam 360 je velmi jednoduché. Máte možnost ji ovládat pomocí tlačítek přímo na kameře nebo bezdrátově pomocí mobilního zařízení či tabletu. Bezdrátové ovládání vám umožní bezplatná aplikace. Tato aplikace vám navíc umožní reálný náhled na to, co právě točíte. Dále díky ní máte možnost měnit nastavení funkcí, ovládat záznam, přehrávat a vychutnávat si moment 360° pomocí otáčení svého těla. Aplikace je vhodná pro zařízení s operačním systémem Android či iOS.

Natáčejte videa, pořizujte fotografie a vytvářejte efektní momentky! Kamera SnapCam 360 je vybavena velmi propracovaným objektivem formátu 360°! Díky tomuto objektivu máte možnost zachytit více, než kdy dříve. Držte kameru ve svislé poloze a rázem je momentka na světě!

Vide a fotografie pořízené kamerou SnapCam 360 má formát kopule ve formátu 360°. S pořízeným záznamem máte možnost libovolně hýbat! Nikdy víc si tedy nemusíte dělat starosti s nejlepší pozicí kamery či s nějakým speciálním softwarem.

Kamera SnapCam 360 je vybavena integrovaným gyroskopem. Díky němu se můžete při natáčení videa otáčet kolem dokola, aniž by vám cokoli uniklo ze záběru. Tento formát se nazývá formát 360° a přepenete se do něj pomocí jednoho prstu.

Dalším krásným fomátem je fotografování ve dvou segmentech. To znamená, že záběr 360° je rozdělený na dvě poloviny. Pokud zrovna nemáte širokoúhlou televizi k dispozici, toto zobrazení vám umožní prohlížení videí a fotografií.

8MP CMOS Sensor, Full HD video, F2,0, sekvenční fotografie, časosběrné video i foto, kapesní velikost, WIFI, živý náhled, LCD displej, kontrola pomocí aplikace, vyměnitelná baterie.

Podobné zboží