K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím
  • Samsung externí SSD T7 Touch 1TB, USB otisk prstu, stříbrný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Samsung externí SSD T7 Touch 1TB, USB otisk prstu, stříbrný

Záruka: 36 měsíců
Výrobce: Samsung
Kód: HDSM0541
P/N: MU-PC1T0S/WW
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
5 869,11 Kč s DPHVylepšené externí úložiště
Ať už přenášíte hry, filmy nebo citlivé pracovní soubory, externí SSD T7 Touch vám přináší rychlost a zabezpečení v krabičce o velikosti vaší dlaně. Poznejte novou úroveň externího úložiště.


Vylepšené externí úložiště


Bleskový přenos
Přenášejte obrovské soubory během několika sekund s neuvěřitelnou rychlostí USB 3.2 Gen2 na disku T7 Touch. Vestavěná technologie PCIe NVMe usnadňuje – respektive zrychluje – sekvenční zápis/čtení na 1 050/1 000 MB/s, což činí T7 Touch téměř dvakrát rychlejším než T5.


Bleskový přenos* Výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci připojeného zařízení. Abyste dosáhli maximálních čtecích/zapisovacích rychlostí o hodnotách 1 050/1 000 MB/s, připojené zařízení a kabely musí podporovat USB 3.2 Gen 2 a režim UASP být povolený. ** Založeno na výsledcích interního testování v porovnání se Samsung 1TB externím HDD (HX-MTD10EA). Testovací systémová konfigurace: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB-C 3.2 Gen 2), Intel® Core i7-8700K CPU @ 3.70GHz(Coffeelake), OS-Windows 10 RS6
Pevná a bezpečná konstrukce
Odolný designNázev SSD – Solid State Drive – znamená, že je vyroben bez pohyblivých částí. Robustní kovové tělo obklopuje nepohyblivý hardware, takže vaše data zůstávají v bezpečí i při pádech až ze 2 metrů. T7 Touch je navíc krytý omezenou 3letou zárukou.*Interní test volného pádu byl proveden v řízených podmínkách. **Pro více informací o záruce prosím navštivte www.samsung.com/support.

 

Pevná a bezpečná konstrukce


Dotykově zabezpečen
Udržte vaše soukromá data v bezpečí, aniž byste museli obětovat své pohodlí. Vestavěné možnosti zabezpečení T7 Touch využívají 256bitové šifrování AES a umožňují vám odemykání otiskem vašeho prstu nebo heslem.

 

Dotykově zabezpečen


Informační LED
T7 Touch je vybaven LED čtverečkem, který svítí, aby vás na první pohled informoval o tom, co právě váš SSD disk vykonává. Vyberte si z klasického černého nebo stylového stříbrného provedení v jedné ze tří kapacit – 500 GB, 1 TB nebo 2 TB – která vyhovuje vašim potřebám.


Informační LED*Barevná provedení se mohou lišit v závislosti na kapacitě úložiště. **1 GB = 1 000 000 000 bytů, 1 TB = 1 000 000 000 000 bytů. Váš počítač může prokázat nižší kapacitu kvůli použití jiného standardu měření.
Elegantní a kompaktní styl
Lehké tělo a tenká kapesní velikost je u T7 Touch standardem. Pevné hliníkové tělo zhruba o velikosti kreditní karty váží pouhých 58 gramů a komfortně padne do vaší dlaně.

 

Elegantní a kompaktní styl
Software pro správu zařízeníT7 Touch přichází s vylepšeným softwarem pro PC a Mac počítače, který vám pomůže s nastavením hesla, otisků prstů a stažením nejnovějších aktualizací firmwaru. Navíc si také můžete stáhnout mobilní aplikaci pro smartphony a tablety se systémem Android.


*Software vyžaduje Windows 7, Mac OS X 10.10, Android 5.1 (Lollipop) nebo novější verzi. Starší verze operačních systémů Windows, Mac nebo Android nemusí být podporovány. **Aktualizace firmwaru vyžadují PC nebo Mac a internetové připojení. Android aplikace je dostupná v Google Play.

Podobné zboží