K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Rozbaleno - Xiaomi YI Camera Dome X White

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: OEM
Kód: DGXI025x
P/N: DGXI025x
Dostupnost: 1 kus
1 290,01 Kč s DPH
Pouze rozbaleno před zákazníkem.

Představujeme novinku v oblasti interaktivního sledování a zabezpečení domácnosti. Kamera YI Dome Camera X vyniká pokročilými funkcemi sledování pohybu, které se soustřeďují na to, co si nechcete nechat ujít. Zobrazení v reálném čase nebylo nikdy jednodušší. Ve své bezplatné aplikaci YI Home dostanete oznámení podle vašich preferencí a individuálních nastavení. Sledujte svůj domov přímo z vašeho PC nebo Mac. Jednoduše se přihlaste a zobrazte si vaši domácnost, ať jste kdekoli.
Využijte výhody úplného pokrytí vašeho domova s 340 ° horizontální a 90 ° vertikální rotací kamery YI Dome Camera X, což vede k téměř nulovým slepím bodům. Když fotoaparát detekuje pohyb, může pomocí softwaru pro sledování pohybu automaticky sledovat a zaznamenávat videozáznam. Širokoúhlý skleněný objektiv o úhlu 110 ° nabízí záznam bez zkreslení, ztráty proporcí, perspektivy nebo vzdálenosti. Vaše kamera se může soustředit na osm zvolených míst, abyste mohli průběžně sledovat oblast.
Můžete vypnout infračervené senzory a LED indikátory a vychutnat si vysoce kvalitní noční vidění bez rešuní světlem, což je ideální, pokud sledujete spící dítě nebo domácího mazlíčka. To také znamená, že nebudete mít odraz světla LED ve svých nahrávkách v případě, že budete nahrávat venkovní plochu, například chodník nebo příjezdovou cestu, skrz skleněné okno.

Podobné zboží