K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Poly BLACKWIRE 3320 MS, USB, stereo

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Plantronics
Kód: ZSMPL202
P/N: 214012-01
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
1 295,25 Kč s DPH
Ty pravé, které budete chtít nosit
Vaše sluchátka jsou… no, na hlavě. Celý den. Proč si nevybrat ty, které vypadají dobře, dobře sedí a zní dobře? Naše stylová řada Blackwire 3300, která byla vyvinuta s kvalitním zvukem, pro pohodlí a spolehlivosti, které jsou pro Poly typické, přináší nejlepší hodnotu ve své kategorii. Připojte se k jakémukoli zařízení rychle a snadno a vezměte si ho kamkoli s sebou.

Připojte se rychle a snadno
Jednoduchost jde ruku v ruce s flexibilitou. Jen připojte sluchátka pomocí USB s vaším oblíbeným zařízením. Robustní konstrukce poskytuje spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout. Telefonujte v kanceláři nebo na cestách.

Vypadat dobře a cítit se dobře
Je snadné pochopit, proč všichni milují řadu Blackwire 3300. Elegantní moderní design vypadá stejně dobře, jako zní, takže ho budete chtít nosit - a vaše investice se vyplatí. Ostrý zvuk spojený s celodenním komfortem vám umožní snadno zvládnout jakýkoli hovor. Vyberte si sluchátka, za které vám celý tým poděkuje.

Získejte jeden pro každého
Myslíte si, že tato kombinace stylu a kvality je mimo dosah? Máme dobré zprávy. Řada Blackwire 3300 přichází s cenově dostupnou cenou, takže můžete investovat moudře, aniž byste utráceli více, než si můžete dovolit. Navíc se zakomponuje rychle a snadno - a je postaven pro potřeby podniku. Každý vyhraje.

Ať je to vaše
Přizpůsobte si náhlavní soupravu pomocí Plantronics Hub pro stolní počítače. Vyberte předvolbu jazyka, nastavení funkcí a aktualizujte své zařízení s nejnovějším firmwarem. A Plantronics Manager Pro poskytuje týmům IT vzdálenou správu, inventář headsetu a monitorování využití. Mějte vše pod kontrolou.

Vyrobeno pro kompatibilitu
Všechny náhlavní soupravy Poly USB a osobní hlasité telefony jsou kompatibilní s nejpopulárnějšími hlasovými platformami - prostě pracujeme. Řešení Poly poskytují vynikající kvalitu zvuku jak pro vás, tak pro ty na druhém konci hovoru - bez ohledu na výběr platformy.

Technické specifikace
Připojení: PC skrze USB
Kompatilibita: Windows nebo Mac OS
Frekvenční odezva audia na PC: Dynamické EQ optimalizované pro širokopásmové připojení k PC, hlasová telefonie do 6,8 kHz nebo pro multimédia 20 Hz až 20 KHz
Citlivost reproduktoru: 94 dBSPL ± 4 dB
Impedance reproduktoru: 32 ohm
Velikost reproduktoru: 32 mm
Ochrana sluchu: SoundGuard, akustický limit pro ochranu proti zvukům nad 118 dBA
Technologie mikrofonu: Flexibilní mikrofon potlačující šum
Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz až 10 kHz optimalizováno pro širokopásmové připojení, k PC zvuk až 6,8 kHz
Citlivost mikrofonu: -38 dBV/Pa ± 4 dB
Váha: 130 g s ovladačem, 96 g pouze sluchátka (stereo)
Ovládání hovoru: Zahájení/ukončení hovoru, hlasitost, ztlumení
Ovládání hovoru: Kombinované tlačítko pro zahájení/ukončení hovoru, dedikované Microsoft Teams tlačítko, hlasitost, ztlumení
Zvuková upozornění: Zvuková upozornění pro zapnutí a vypnutí ztlumení a maximální/minimální hlasitost

Podobné zboží