K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Patriot Supersonic Rage Elite 256GB USB 3.1

Záruka: 36 měsíců
Výrobce: Patriot Memory
Kód: PDPA0073
P/N: PEF256GSRE3USB
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
USB flash disk s kapacitou 256 GB a konektorem USB 3.1. Rychlost čtení dosahuje až 400 MB/s, zápisu 200 MB/s má LED světelný indikátor. Provedení je odolné vůči prachu, otřesům i kapkám vody. Je kompatibilní s Windows, Mac a Linux. Váží 8,2 gramů.

1 106,55 Kč s DPH
PDPA0073
Patriot Supersonic Rage Elite 256GB USB 3.1

Hledáte bezpečné úložiště, které budete moct rychle připojit a odpojit? Zapomeňte na externí disky a pořiďte si místo nich Patriot Supersonic Rage Elite. Kapacitu má 256 GB. Oproti pevnému disku je mnohem snadnější a připojíte ho daleko rychleji. Bez kabelů.

Sháníte flash disk, který bude sloužit spíš jako médium pro zálohování než pro přenášení pár souborů? Pak jste jej našli, Patriot Supersonic Rage Elite s kapacitou 256 GB vás rozhodně nezklame. Vaše data zde budou v bezpečí a hlavně si je snadno přenesete kamkoliv.

Máte zkušenosti s USB flash disky, jimž se konektor zavírá nějakým víčkem? Tato víčka se velmi ráda ztrácí. U flash disku Patriot Supersonic Rage Elite se ničeho takového bát nemusíte. Disponuje principem plug&play. Konektor USB 3.1 si prostě jen vysunete a poté zase zasunete. Žádná víčka.

USB flash disk je připraven s vámi cestovat po celém světě. Má odolné gumové tělo, které vzdoruje kapkám vody, prachu i otřesům. Možná se nejedná o úplně nejmenší a nejelegantnější flash disk na trhu, ale ve srovnání s externími disky, mezi něž by se měl kapacitou spíš řadit, jde o naprostou jedničku.

Používáte Windows, Mac nebo Linux? Je to úplně jedno. Flash disk je kompatibilní s Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2000, ME, s Linuxem 2.4 a novějším a Mac OS9, X. Patriot Supersonic Rage Elite se stane vaším chytrým pomocníkem na dlouhé chvíle. A nevadí, když mezitím změníte systém.

USB flash disk má kapacitu 256 GB, disponuje konektorem USB 3.1. Je pogumovaný, aby byl odolný, výrobce na něj dává tříletou záruku. Je kompatibilní s Windows, Mac i Linux. Rychlost čtení dosahuje až 400 MB/s, rychlost zápisu až 200 MB/s. Váží 8,2 gramů.

Rychlost čtení až 400 MB/s
Rychlost zápisu až 200 MB/s
Odolný design
Ochrana při upuštění, polití a každodennímu používání
Zasunovací konektor bez čepičky
* LED indikátor při aktivitě
Váha: 8,2g
Rozměry: 1cm (H)x 2.1cm (W) x 5.3cm (L)

Podobné zboží