K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

ORAL-B Vitality 3D White zubní kartáček

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Oral-B
Kód: ABDVIT3DWHITE
P/N: VIT3DWHITE
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
399,00 Kč s DPH
ORAL-B Vitality 3D White zubní kartáček, (D12.513 clamshell)Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokázanou špičkovou čistotu ústní dutiny.

Design kartáčkové hlavy 3D White se inspiroval profesionálními nástroji na čištění zubů a je určen k preciznímu čištění.

Akumulátorový zubní kartáček se snadno používá - to mu dodává na přitažlivosti. Sice stojí více než manuální zubní kartáček, ale pokud ho pak vaše dítě (nebo vy) nadšeně používá, vyplatí se.Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.Vlastnosti:

Napájení AKU

Počet funkcí 1

Časovač

Kartáčková hlava (3D White) v balení 1 KS

Počet pulsů za minutu 7 600

Vzhledem k charakteru zboží nelze dle §1829 Zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník odstoupit od kupní smlouvy ve 14-ti denní lhůtě a to z hygienických důvodů v případě, že bylo zboží vybaleno z uzavřeného hygienického obalu a to dle §1837 g) Zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník.

Podobné zboží