K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Kingston SSD 480GB DC500M SATA III 2.5" 3D TLC

Záruka: 36 měsíců
Výrobce: KINGSTON
Kód: HDKG0228NZ
P/N: SEDC500M/480G
Dostupnost: 5 kusů
3 552,53 Kč s DPH


Výkon, spolehlivost a konzistence
 
SSD disky pro datové centrum DC500 Enterprise

Větší náhled
 

Datová centra Kingston řady 500 (DC500R/DC500M) jsou vysoce výkonné SSD disky SATA 6 Gbps, které využívají nejnovější paměť 3D TLC NAND a jsou určeny pro serverové úlohy zaměřené na čtení a serverové úlohy se smíšeným použitím. Implementují přísné požadavky na kvalitu služeb, aby byl zajištěn konzistentní výkon náhodných vstupů/výstupů, stejně jako předvídatelné nízké latence pro širokou škálu úloh čtení a zápisu. Vestavěná ochrana proti výpadku napájení (PLP) s kondenzátory zajišťuje, že přicházející data budou zapsána do paměti NAND Flash, aby se snížila pravděpodobnost poškození dat.


  blank   Stručný přehled:

  • předvídatelný výkon náhodných vstupů/výstupů a latence pro širokou škálu úloh,

  • určeno pro úlohy zaměřené na čtení, podává skvělý výkon při úlohách náročných na čtení (DC500R),

  • určeno pro smíšené použití s vyváženým výkonem při úlohách náročných na čtení a zápis (DC500M),

  • konfigurovatelné nadměrné zřizování,

  • vestavěná ochrana proti výpadku napájení (PLP),


 
 
 
Výsledky s velkými daty v reálném čase.Větší náhled   Silné transakční zpracováníVětší náhled   Snížení latence aplikacíVětší náhled   Vestavěné energetické kondenzátory a firmware přidávají další vrstvu ochrany proti výpadku napájeníVětší náhled

Výsledky s velkými daty v reálném čase.Rychlost reakce z nízké latence a konzistentního výkonu vstupů/výstupů zajišťuje firmám požadovanou kvalitu služeb, kterou potřebují pro náročné úlohy zaměřené na čtení.


 

Silné transakční zpracováníVýjimečná rovnováha konzistentního výkonu vstupů/výstupů a vysokého výkonu IOPS při čtení a zápisu pro správu široké škály transakčních úloh.


 

Snížení latence aplikacíDatová centra hostující databáze a webové aplikace mohou využívat předvídatelný výkon vstupů/výstupů a latence.


 

Vestavěné energetické kondenzátory a firmware přidávají další vrstvu ochrany proti výpadku napájeníHardwarově řízená ochrana proti výpadku napájení (PLP) omezuje možnost poškození dat během nepříjemných výpadků napájení.


 
 
 
 

Podobné zboží