K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím
  • Hammersmith Bionic Burner M24737
  • AHAM001-2.jpg
  • AHAM001-4.jpg
  • AHAM001-5.jpg
  • AHAM001-6.jpg

Hammersmith Bionic Burner M24737

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Hammersmith
Kód: AHAM001
P/N: M24737
Dostupnost: 5 kusů
790,00 Kč s DPH
Hammersmith Bionic Burner M24737
Úžasný pomocník ve vaší zahradě

Jedinečná funkčnost - proud horkého vzduchu zničí plevel až do buněčné struktury - 650 ° C proud horkého vzduchu zničí jakýkoliv plevel efektivně a navždy.
Kuželová tryska pro jednoduché, přesné a dlouhotrvající zničení plevele
Obzvláště krátká doba zahřátí - méně než 1 minuta
Bez plynové náplně a bez chemie
Může se používat jako zapalovač na gril či krb, k odstranění sněhu i na odstranění barev a laků


Originál znáte z TV!
Hammersmith Bionic Burner je přístroj, který kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, je také i bezpečné a trvanlivé řešení v boji proti plevelu!
Tajemství přístroje Hammersmith Bionic Burner spočívá v 650° horkém tepelném louči, který nežádoucí rostliny zničí až po kořínky.
Jeho použitím je zničíte až po jejich buněčnou strukturu! I když se vám bude zdát, že lístky rostlinek zůstaly zelené, plevel vyhyne již během několika hodin a vy jej můžete ihned poté odklidit.
Pomocí inovativní kuželové trysky můžete přístroj Hammersmith Bionic Burner a jeho 650 ° horký tepelný paprsek nasměrovat na plevel a ten bude okamžitě zničen. Je to dokonalé řešení pro jednoduché, přesné a trvanlivé odstranění nepříjemného plevele.
Snadné použití během práce vám zaručí pohodlná kolečka.Tyto pomáhají držet přístroj v ideálním odstupu k zemi - takto budete rychle hotovi i s větší plochou, aniž by vás bolely ruce.
Kromě toho vám při práci bude skvěle pomáhat i vyklápěcí stojánek pro bezpečné vychladnutí přístroje.
Přístroj Hammersmith Bionic Burner se vyhřeje za minimální čas - za méně než minutu a podá výkon až 2000 wattů! Díky tomu zničíte opravdu veškerý plevel! Také můžete zničit plevel bez jakékoliv plynové náplně a zcela bez chemie.
Neohrozíte tím vaše domácí zvířata a je to způsob šetrný k životnímu prostředí. Hammersmith Bionic Burner můžete použít také jako zapalovač na gril či krb, na odstranění sněhu ze zledovatělých schodů v zimě, tak k odstranění barev a laků.
Díky tomu je Hammersmith Bionic Burner praktickým nářadím které můžete používat každý rok!


Rozměry: 50 cm x 12,5 cm x 9 cm
Napětí: 230V + 50Hz
Jmenovitá kapacita: 2000W
Proud vzduchu: 500l / min
Úroveň teploty 1: (Ventilátor / Chlazení): 60 °
Úroveň teploty 2: 650 °

Obsah balení:
1 x Hammersmith Bionic Burner
1 x Kolečka
1 x Kuželová tryska

Podobné zboží