K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

Fujifilm Instax Mini film 5x10ks Pack

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FujiFilm
Kód: AFFU038
P/N: 70100144162
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
887,01 Kč s DPH
Fujifilm Instax Mini film 5x10ks Pack
Kvalitní lesklý fotopapír spolecnosti Fujifilm je urcen pro všechny fotoaparáty typu Instax Mini. Je balený v kazete, která se prímo vkládá do zarízení (kazeta vždy obsahuje 10 snímku - existují ruzná balení kazet). Film poskytuje skvelou živost barev i jejich stálost v prubehu casu a díky své špickové kvalite zarucí dlouhou životnost fotografií bez výraznejších zmen s pohledu casu. Film Instax zarucuje ostrou a jasnou reprodukci i prirozené podání pletovky. Velká stabilita obrazu (od 5 °C do 40 °C) je zpusobena použitím nových technologií pri produkci emulzí. Po exponování fotografie ve fotoaparátu probehne vyvolání a to približne do trí minut od vyfocení v závislosti na okolní teplote.

Klícové vlastnosti
Špickový fotopapír Fujifilm balený v kazete
Dlouhá životnost fotografií
Citlivost instantního materiálu: 800 ISO
Teplota chromaticnosti: 5500K
Povrch: lesklý
Kompatibilita: Instax Mini
Parametry a specifikace
Velikost filmu: 54 × 86 mm
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Pocet fotografií: 5x10 ks v balení

Skladování a kompaktibilita
Film po zakoupení skladujte v chladném míste napríklad v lednicce nebo nejakém chladném a suchém míste v domácnosti. Pred použitím je nutné film nechat odstát v pokojové teplote aby byl po chemické stránce plne pripraven k vyvolání. Pozor! Film neskladujte v mraznicce to by film mohl zmrznout a nebyl by potom funkcní.

Film je kompaktibilní s fotoaparáty typu Instax Mini 8, Instax Mini 9, Instax Mini 25, Instax Mini 50, Instax Mini 70, Instax Mini 90, Instax Share SP-1, Instax Share SP-2, Mini Liplay.

Podobné zboží