K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesSouhlasím

ETA 5321 90000 Fenité kulma

Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Eta
Kód: AET5321-0
P/N: ETA532190000
Dostupnost: 5 kusů
749,01 Kč s DPH
ETA 5321 90000 Fenité kulma

Dokonalý objem pro každou příležitost

Chcete vypadat jako byste právě vyšla z kadeřnického salónu? S pomocí foukací kulmy ETA FENITÉ to nebude žádný problém. Vykouzlete si dokonalý účes, tak jak si ho představujete z pohodlí domova. Její ergonomický design v bílém provedení se vám zalíbí na první pohled. Funkce ionizace eliminuje nežádoucí statickou elektřinu, chrání vaše vlasy a výsledkem jsou přirozeně lesklé a hebké vlasy.

Bohaté příslušenství pro vynikající výsledky
Toužíte po dokonalé a rychlé úpravě vlasů? Foukací kulma ETA FENITÉ a její bohaté příslušenství se o to postará. Mezi příslušenstvím naleznete kulatý kartáč o průměru 21 mm, ondulační nástavec o průměru 33 mm, kulatý kartáč o průměru 50 mm, kulmu s kleštěmi, plochý kartáč a vzduchový koncentrátor, díky kterému využijete kartáč i jako fén. Volba vhodného nástavce při využití kartáče ETA FENITÉ je čistě na vás.

Nečekají vás ani žádné komplikace při výměně a nasazování jednotlivých nástavců z příslušenství, jejich výměna a nasazování je zcela intuitivní a snadná.
Jednoduché použití a snadná manipulace
Vaše vlasy budou ve skvělé péči, a díky příkonu 1000 W je úprava opravdu rychlá a jako od profesionála. Podle vlastní potřeby můžete vybírat ze dvou rychlostí proudění vzduchu. Kulmě ETA FENITÉ nechybí ani funkce rychlého ochlazení pro fixaci účesu.
Pohodlné ovládání zajistí i mimo jiné otočný napájecí kabel. Délka napájecího kabelu 1,75 m vám umožní dostatečný rozsah pro snadnou manipulaci. S cestovním pouzdrem jej s sebou přibalíte i na cesty.


Horkovzdušný kartáč
Příkon 1000 W
Možnost nastavení 2 rychlostí proudění vzduchu
Funkce studeného vzduchu pro upevnění účesu
Funkce ionizace
Chladná špička pro snadnější, pohodlnější a bezpečnější používání
Snadné nasazování a výměna příslušenství
Bezpečnostní pojistka proti přehřátí pro bezpečný provoz
Ergonomicky tvarovaná rukojeť
Jednoduché ovládání a snadná údržba
Praktický tvar a design
Otočný napájecí kabel umožňuje pohodlnou manipulaci
Praktické poutko na zavěšení
Délka napájecího kabelu 1,75 m


Příslušenství:
Kulatý kartáč o 21 mm
Kulatý kartáč o 50 mm
Ondulační nástavec o průměru 33 mm
Kulma s kleštěmi
Plochý kartáč

Podobné zboží